אלו פוסטים מקבלים הכי הרבה לייקים בפייסבוק
עם כל פרסום של פוסט בפייסבוק בחשבון פרטי או עסקי אנחנו מצפים לקבל לייקים, אנחנו נלמד אתכם כאן אלו פוסטים מקבלים הכי הרבה לייקים, אם תעכבו אחר העצות שלנו תצליחו לקבל יותר לייקים ותגובות לפוסטים שלכם בקלי קלות.

תוספת של תמונה – חשוב מאוד!
פוסטים עם תמונות מקבלים תמיד הרבה יותר לייקים ותשומת לב בהשוואה לפוסטים ללא תמונות. בכל פרסום של פוסט תמיד כדאי לצרף תמונה לפוסט, אם יש לכם תמונה קשורה לפוסט זה מצוין, אם אין לכם, כדאי למצוא תמונה עם קשר חלקי. במקרים בהם אין לכם כל תמונה קשורה פרסמו תמונה ללא כל קשר רק בכדי לקבל תשומת לב לפוסט.

חשוב לזכור, תמונות גוזלות את תשומת הלב מהתוכן של הפוסט שלכם, אם אתם מעוניינים שהגולשים יקראו את הטקסט חשוב יהיה להתאים תמונה סולידית או טקסט קצר ערוך היטב המעביר את המסר בצורה ברורה ומהירה.

אלו פוסטים מקבלים הכי הרבה לייקים בפייסבוק?

הכותרת של הפוסט
המילים הראשונות או הכותרת של הפוסט יהיו הדבר הראשון וגם היחיד אותו רוב הגולשים יקראו, תמיד כדאי לצאת מנקודת הנחה שהגולשים שלכם עצלנים. וותרו על כותרת כמו : "פוסט חדש" או "מדריך שימושי", החליפו אותן בתיאור ענייני של עיקרי הפוסט או בציטוט של משפט מחץ מתוך הפוסט.

פרסום אלבומי תמונות
אם פרסמתם עתה 54 תמונות או רק 5 תמונות התגובה תהיה לרוב אותה התגובה, רוב הגולשים אינם טורחים להיכנס אל אלבומי התמונות שלכם ולצפות בכל התמונות, 5 התמונות הראשונות שמופיעות כשהאלבום מוצג בפיד שלכם הן התמונות שהגולשים יראו. לכן, חשוב יהיה לבחור בקפידה את התמונה הראשונה באלבום ואת 3 התמונות הבאות אחריה.

הפוסטים שלך מתמודדים עם תחרות לא פשוטה בדף הפייסבוק של הקוראים שלכם, הבלטה של התוכן שלך על פני שאר התכנים אינה פשוטה. על התוכן שלך להתבלט אל מול תמונות של חתלתולים חמודים, תמונות של החברים מבלים, ממים מצחיקים. הרבה פעמים המפתח להצלחה יהיה דווקא קנייה של חבילות לייקים מתוך מטרה להעניק לפוסטים שלכם תנופה של קידום. חשוב להבהיר כי קניית לייקים אינה מחליפה את ההשקעה בתוכן הפוסט ובתמונה מתאימה.