לייקים לקידום ולשיווק דיגיטלי בפייסבוק!

אחד הכלים החזקים ביותר לשיווק וקידום העמוד העסקי שלכם בפייסבוק הוא באמצעות כפתור ה-LIIKE. צבירת לייקים מעידה על פופולאריות של העמוד העסקי וכתוצאה נהנה העמוד מחשיפה רבה, שבסוף מובילה להגדלת המכירות. איך ניתן לצבור אלפי לייקים חוקיים? האם זה אפשרי?

לייקים לקידום ולשיווק דיגיטלי בפייסבוק

לייקים אמיתיים מבוססי פילוח קהל יעד
כיום פיתחנו שיטות שיווקיות רבות המאפשרות לנו להביא ללקוחות שלנו לא רק לייקים אמיתיים, אלא גם ובעיקר, לייקים מבוססי פילוח שוק. מדובר על לייקים איכותיים, שיגדילו באופן מהיר ודרמטי את פופולאריות העמוד ויאפשרו לבעל העסק להגדיל את המכירות. במקום להשקיע חודשים רבים בקמפיין ממומן ולגרד לייק אחרי לייק, יכולים כיום בעלי העסקים לייצר עמוד פייסבוק אטרקטיבי עם אלפי לייקים אמיתיים ורלוונטיים.

מי רוצה לאכול במסעדה ריקה?
הרי בסוף כל אחד שמגיע לעמוד פייסבוק עסקי רוצה להיות שותף לעמוד מצליח, ווינרי. עמוד שמציע לכם למשל לרכוש מזרונים וקיבל רק 500 לייקים, יגרום לנו לתחושת אי נוחות וחוסר אמינות. אם המוצר כל כך טוב אז איך יש לו רק 500 לייקים? זה בדיוק כמו שתרצו ללכת למסעדה, ותיכנסו למסעדה ריקה. גם אם קיבלתם המלצה מחבר ממש טוב, ברגע שתיראו את השולחנות הריקים יתחיל לקנן בכם הספק, אותו הדבר גם בעמודי הפייסבוק העסקיים.

ולכן על מנת למתג את עצמכם כעמוד עסקי מצליח עם מוצר מנצח – מומלץ לכם מאוד להיעזר בשרותי החברה שלנו שתבטיח לכם אלפי לייקים אמיתיים בזמן קצר ובמחיר אטרקטיבי!