תחילה חשוב יהיה להבדיל בין קידום ממומן בפייסבוק לבין קידום עסקי בפייסבוק של עמוד עסקי או פרופיל פרטי. השוני בין השניים דומה לשוני בין קידום ממומן במנועי החיפוש של גוגל לבין קידום אתרים אורגני. רשת האינטרנט מביאה היום אפשרויות רבות לפעילות קידום, מיתוג והגדלת מחזור המכירות, בעלי עסקים כבר יודעים כי בניית אתר אינה מספיקה, עליהם גם להיות פעילים אונליין ברשת הפייסבוק עם פרופיל עסקי מוצלח ובעיקר, פרופיל עם הרבה לייקים.

סודות ההצלחה בקידום בפייסבוק

עיצוב פרופיל עסקי

את הפרופיל העסקי שלכם נמליץ לעצב ולתכנן יחד עם איש מקצוע בעל ניסיון ויכולות מתאימות, מדובר בחלק בלתי נפרד מהמיתוג ותדמית העסקית שלכם. לאחר שהשלמתם את עיצוב הפרופיל והשקתו הצעד הבא יהיה רכישת חבילת לייקים לפייסבוק לקבלת תמריץ ראשוני של קידום. בעזרת חבילת לייקים אתם מצליחים לעורר הרבה יותר עניין וכך גם לצבור עוד ועוד לייקים באופן טבעי.

איך לעניין את הגולשים?

מחקרים מגלים כי הגולשים מתעניינים הרבה יותר בעמודים הזוכים לכמות גדולה של לייקים, אם העמוד שלכם כולל 10,000 לייקים
הוא יעורר הרבה יותר עניין בהשוואה לעמוד עם כמה עשרות לייקים או כמה מאות לייקים בלבד.

תופתעו לגלות כי כמעט כול בעלי העסקים הפעילים בפייסבוק משתמשים בחבילות לייקים לקידום פוסטים, תמונות ומבצעים. עם חבילות לייקים אתם מצליחים להיראות הרבה יותר פופולריים וכך לעורר עניין. אם הפוסטים שלכם טובים תצטרכו רק חבילת לייקים אחת בכדי להעלות אותם על המסלול המהיר להצלחה.

למה כדאי להשקיע בקידום העסק בפייסבוק?

רשת הפייסבוק זוכה להצלחה רבה בישראל, הישראלים אוהבים מאוד את פייסבוק, פעילים מאוד ברשת החברתית ומחפשים בה מבצעים והנחות. הפעילות ברשת החברתית היא פוטנציאל למיתוג, קידום תדמיתי, גיוס לקוחות והגדלת מחזור המכירות.

אלו עסקים אפשר לקדם בפייסבוק?

כול סוגי העסקים מתאימים לקידום אונליין בפייסבוק, אם קהל היעד שלכם פעיל ברשת החברתית יש לכם פוטנציאל לקידום ורווח. היום אפשר למצוא פעילים ברשת הפייסבוק עסקים בתחום האופנה, המזון, המחשבים, המשפטים, הבריאות ועוד הרבה יותר. אנו משווקים חבילות לייקים לכלל סוגי העסקים ולמטרות קידום פרטי.